Nokia Siemens Networks

A Műszaki Informatikai Kar és a NOKIA Hungary Kft. együttműködésével 2006. óta folyik a Karon a kooperatív képzés. A Nokia Siemens Networks néven 2007-ben alakultak egy céggé.

Hogyan lehet jelentkezni?

A jelentkezés menete:

A kooperatív képzésre minden esetben pályázni kell.
Jelentkezni a Kar honlapjáról letölthető jelentkezési lap kitöltésével és benyújtásával lehet. A jelentkezési laphoz csatolni kell magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, melyeket a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre elektronikusan is meg kell küldeni.

• A kitöltött jelentkezési lapot 3 eredeti, aláírt példányban a Kar Dékáni Titkárságára (I épület 9. emelet) kell eljuttatni Mészáros Péterhez.
  • Ezután a Kar – a kooperatív képzés tanulmányi feltételei alapján – döntést hoz, hogy támogatja-e a hallgatót a kooperatív képzésben való részvételben.
  • A döntést követően a jelentkezési lapok a hallgatóhoz, a hallgató által benyújtott magyar és angol nyelvű önéletrajzok pedig a NOKIA-hoz kerülnek.
  • A NOKIA az önéletrajz alapján mérlegeli, hogy behívja-e a hallgatót interjúra, vagy elutasítja.
  • Amennyiben interjúra hívja a hallgatót, a NOKIA döntését meg kell jelölnie és aláírásával hitelesítenie a jelentkezési lapokon.
  • A mindhárom fél által aláírt jelentkezési lapok 1 példányát a hallgató köteles a Dékáni Titkárságra visszajuttatni, 1 példány a NOKIA-nál, 1 példány a hallgatónál marad.
  • Ezután kerül megkötésre a kooperatív megállapodás a Kar és a NOKIA között, ami alapján a hallgató kooperatív képzést folytathat a NOKIA-nál a megállapodásban megjelölt időtartam alatt.

NOKIA kooperatív képzéshez tartozó dokumentumok:

icon NOKIA pályázati adatlap hallgatóinknak
icon Kooperatív képzés feltételei hallgatóinknak

thumb eu-kezikonyvbol
thumb magyarorszag megujul
thumb szechenyi-720x250
Copyright © 2015 Pannon Egyetem, minden jog fenntartva!