thumb ericsson

Érdekel a C++ programozás? Szeretsz versenyezni? Olyan szoftverfejlesztői vagy programozói munkát szeretnél, ahol Te is formálhatod a jövő technológiáját?

Ha igen, akkor jó helyen jársz! Az Ericsson C++ Programozó Bajnokság Neked szól!

thumb mik bg 1280x1024

A kutatási ösztöndíjjal a menedzsment témakörben készített kiemelkedő színvonalú munkákat ismerik el, Baumgartner János az „Üzleti folyamatok strukturális vizsgálata és több szempontú optimalizálása P-gráf módszertan alkalmazásával” című pályázatával részesült a Manager Képzés Alapítvány és a Magyar Innovációs Szövetség díjában.

thumb corning-logo

A Műszaki Informatikai Karon hozta létre harmadik európai oktató- és támogatóközpontját a többek között az Apple készülékeknél használt üvegek beszállítója, az amerikai Corning cég.

A társaság már több mint 160 éve van jelen a különleges üvegek és optikai kábelek piacán, de nevét adta a NASA New Horisons küldetéséhez is, most pedig a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán hozta létre a központot.

1. oldal / 4

thumb eu-kezikonyvbol
thumb magyarorszag megujul
thumb szechenyi-720x250
Copyright © 2015 Pannon Egyetem, minden jog fenntartva!